ERJP03F4023V
MFR.Part #
ERJP03F4023V
JLCPCB Part #
C2123960
Description
-55℃~+155℃ 200mW 402kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS