ERJ-U14J3R0U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U14J3R0U
JLCPCB Part #
C4211297
Package
1210
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 3Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS