ERJ-U14F6983U
MFR.Part #
ERJ-U14F6983U
JLCPCB Part #
C1014132
Description
-55℃~+155℃ 500mW 698kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS