ERJ-U14F6803U
MFR.Part #
ERJ-U14F6803U
JLCPCB Part #
C1014207
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS