ERJ-U14D49R9U
MFR.Part #
ERJ-U14D49R9U
JLCPCB Part #
C2139412
Description
-55℃~+155℃ 400V 49.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS