ERJ-P6WF5360V
MFR.Part #
ERJ-P6WF5360V
JLCPCB Part #
C4327286
Description
-55℃~+155℃ 500mW 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS