ERJ-U06D9312V
MFR.Part #
ERJ-U06D9312V
JLCPCB Part #
C2116754
Description
-55℃~+155℃ 125mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS