ERJ-U14D4643U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U14D4643U
JLCPCB Part #
C4222789
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 464kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS