RN73R2ETTD1172F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1172F100
JLCPCB Part #
C2606684
Description
-55℃~+155℃ 11.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS