ERJ-U12J565U
MFR.Part #
ERJ-U12J565U
JLCPCB Part #
C4553452
Package
1812
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.6MΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS