ERJ-U12J563U
MFR.Part #
ERJ-U12J563U
JLCPCB Part #
C4081520
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS