ERJ-1TNF33R0U
MFR.Part #
ERJ-1TNF33R0U
JLCPCB Part #
C3950380
Description
-55℃~+155℃ 1W 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS