ERJ-U12J183U
MFR.Part #
ERJ-U12J183U
JLCPCB Part #
C1014329
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS