ERJ-U02D4021X
MFR.Part #
ERJ-U02D4021X
JLCPCB Part #
C2105714
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS