ETQP4M1R5KVK
MFR.Part #
ETQP4M1R5KVK
JLCPCB Part #
C542323
Package
SMD,8.5x8mm
Description
1.5uH 15.1A 22.5A 5.39mΩ AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS