ERJ-U12F4530U
MFR.Part #
ERJ-U12F4530U
JLCPCB Part #
C1014518
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS