ERJ-U12F3R40U
MFR.Part #
ERJ-U12F3R40U
JLCPCB Part #
C1860910
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS