ERJ-T06J243V
MFR.Part #
ERJ-T06J243V
JLCPCB Part #
C4229313
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS