ERJ-U12F3090U
MFR.Part #
ERJ-U12F3090U
JLCPCB Part #
C1014472
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS