ERJ-U12F3011U
MFR.Part #
ERJ-U12F3011U
JLCPCB Part #
C4334403
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS