ERJ-HP6D2672V
MFR.Part #
ERJ-HP6D2672V
JLCPCB Part #
C7184449
Description
-55℃~+175℃ 26.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS