ERJ-1GJF5903C
MFR.Part #
ERJ-1GJF5903C
JLCPCB Part #
C20021741
Description
-55℃~+125℃ 50mW 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS