ERJ-U12F1331U
MFR.Part #
ERJ-U12F1331U
JLCPCB Part #
C1014713
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS