ERJ-1GEF6491C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1GEF6491C
JLCPCB Part #
C2096751
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 50mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS