ERJ-12SF28R0U
MFR.Part #
ERJ-12SF28R0U
JLCPCB Part #
C20019822
Description
-55℃~+155℃ 28Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS