ERJ-U12F1200U
MFR.Part #
ERJ-U12F1200U
JLCPCB Part #
C1014674
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS