ERJ-U12F6200U
MFR.Part #
ERJ-U12F6200U
JLCPCB Part #
C1860999
Description
-55℃~+155℃ 620Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS