ERJ-U12F1133U
MFR.Part #
ERJ-U12F1133U
JLCPCB Part #
C3912255
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS