TQ2SA-24V
MFR.Part #
TQ2SA-24V
JLCPCB Part #
C5355538
Package
DIP,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 125V@AC、220V@DC 2.88kΩ 200mW 24V 2A 4ms 4ms 500mA@125VAC、2A@30VDC 75mΩ AgNi + Gold plated Two groups of conversions: 2C(Double-pole double-throw conversion) DIP,P=2.54mm Signal Relays ROHS