ERJ-U12D28R7U
MFR.Part #
ERJ-U12D28R7U
JLCPCB Part #
C4329401
Description
-55℃~+155℃ 28.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS