ERA-2ARB1001X
MFR.Part #
ERA-2ARB1001X
JLCPCB Part #
C1717786
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS