ERJ-U12D14R7U
MFR.Part #
ERJ-U12D14R7U
JLCPCB Part #
C1699517
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS