ERJ-U1TD14R7U
MFR.Part #
ERJ-U1TD14R7U
JLCPCB Part #
C3928036
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS