ERJ-U12D1431U
MFR.Part #
ERJ-U12D1431U
JLCPCB Part #
C1699854
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS