ERA-8APB513V
MFR.Part #
ERA-8APB513V
JLCPCB Part #
C2094210
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS