ERJ-U12D1402U
MFR.Part #
ERJ-U12D1402U
JLCPCB Part #
C6035146
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS