ERJ-U0XF23R2Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF23R2Y
JLCPCB Part #
C4299069
Description
-55℃~+125℃ 23.2Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS