ERJ-12YJ270U
MFR.Part #
ERJ-12YJ270U
JLCPCB Part #
C20020578
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS