ERJ-U08J4R3V
MFR.Part #
ERJ-U08J4R3V
JLCPCB Part #
C1859584
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS