ERJ-U03J4R3V
MFR.Part #
ERJ-U03J4R3V
JLCPCB Part #
C1858728
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 150V 4.3Ω Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS