ERJ-U08F2203V
MFR.Part #
ERJ-U08F2203V
JLCPCB Part #
C1013657
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS