RN732BTTD2430D10
MFR.Part #
RN732BTTD2430D10
JLCPCB Part #
C3930692
Description
-55℃~+155℃ 125mW 243Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS