ERJ-U08F1430V
MFR.Part #
ERJ-U08F1430V
JLCPCB Part #
C4307462
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS