ERJ-U08J270V
MFR.Part #
ERJ-U08J270V
JLCPCB Part #
C1013376
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27Ω 400V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS