ERJ-U08D2550V
MFR.Part #
ERJ-U08D2550V
JLCPCB Part #
C2127362
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS