ERJ-U14D5623U
MFR.Part #
ERJ-U14D5623U
JLCPCB Part #
C2139539
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 562kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS