ERJ-U08D1401V
MFR.Part #
ERJ-U08D1401V
JLCPCB Part #
C2128354
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS