ERJ-1TNF23R2U
MFR.Part #
ERJ-1TNF23R2U
JLCPCB Part #
C2147458
Description
-55℃~+155℃ 1W 23.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS