ERJ-U06F56R2V
MFR.Part #
ERJ-U06F56R2V
JLCPCB Part #
C1859649
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS