ERJ-U06F48R7V
MFR.Part #
ERJ-U06F48R7V
JLCPCB Part #
C1013348
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS